OBCHODNÍ ASISTENT/KA
ABX software s.r.o.
Karlovy Vary, CZ
před 3 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ABX software s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Závodu míru 876 / 3a, Karlovy Vary 17 (Karlovy Vary), 36017
  • Přidáno : 29.8.2018
  • Odborní asistenti v administrativě :

    OBCHODNÍ ASISTENT / KA

    Kontakt : p. Burle Martin, tel. : 733733172, e-mail : mburle ab-x.cz

    Požadavky : Komunikativnost, aktivní přístup. Orientace a zkušenosti v oboru (pokladní systémy, gastro, maloobchod, hotelnictví) výhodou.

    Bonusy za uzavřené obchody.

    Náplň práce : Příjem a vyřizování telefonických a e-mailových poptávek a požadavků stávajících zákazníků. Jednání s klienty, sestavování cenových nabídek, uzavírání obchodů, následná péče o zákazníky. Nejedná se o telemarketing.

    Naše společnost se zabývá prodejem a servisem pokladních a hotelových systémů (software).

    Postup pro zájemce : Pošlete životopis e-mailem (přivítáme motivační dopis a foto), perspektivní zájemce vyzveme k osobnímu pohovoru.

    Prosíme nevolat bez předchozího zaslání životopisu, nechodit do firmy bez předchozí domluvy!

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)