RPA PROGRAMÁTOR -KA
DC VISION, s.r.o.
Opava, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace
 • KO : Witassek Libor Ing., e-mail : libor.witassek dcvision.cz.Jsi geek, máš rád nové technologie, inovativní služby, chceš se naučit, jak se dělá byznys pro mezinárodní společnosti, které hrají první globální ligu?
 • Pokud nemáš čas například při studiu makat na plný úvazek, najdeme prostor i pro zkrácený úvazek.Pak jsi tady správně. Právě hledáme posilu - Programátora RPA pro automatizaci procesů - do naší party v Opavě.

  Čím se bude nová posila bavit : - programování manažerských dashboardů (KPI) v prostředí MS Power BI- programování SW robotů pro Robotickou automatizaci procesů v UiPath- komunikací s klienty.

 • spoluprací s průmyslovými specialisty a konzultanty DC VISIONCo by budoucí posila měla mít v krvi : - Spolehlivý a pečlivý přístup k práci.
 • Od rozdělané práce neutíkat, dotahujeme věci do konce.- Přátelskou povahu. Jsme malá firma, na drby a dusno nemáme čas ani chuť.
 • Ajťák tělem i duší, se zájmem o různé obory i technologie- Schopnosti dělat aplikace v Qlik a Ui.Path jsou výhodou- Nadšení pro zlepšování a chuť pomáhat firmám vstoupit do éry digitální ekonomiky- Selský rozumJak tě odměníme : - okamžitou zpětnou vazbou- přístupem ke vzdělávání a zvyšování kvalifikace- notebookem a mobilem i pro soukromé účely- týden dovolené navíc- příspěvek na stravování- sick days- přístupem ke vzdělávání a zvyšování kvalifikace- různorodou programátorskou práci s mnoha novými projekty.
 • příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu v centru Opavy, částečný home office možný- relevantní finanční motivací.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost