Specialista zákaznické/technické podpory (se znalostí ruského a anglického jazyka) Customer Advisor (Russian and English knowledge)
Conduent Czech Republic s.r.o.
Praha
před 15 hodinami
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Hl.m.PrahaZpůsob prvního kontaktu : E-mailem na adresu czjob conduent.comKontaktní osoba : paní Mariia YatskovskaUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Náplň práce : Jako specialista zákaznické / technické podpory budete zodpovědní za vstřícnou a efektivní telefonickou komunikaci se zákazníky, kteří se na Vás budou obracet s technickými dotazy týkající se chytrých telefonů, tabletů a dalších telekomunikačních zařízení.

Budete zpravidla prvním kontaktem pro zákazníky volající do našeho kontaktního centra. Poskytováním technické podpory pro naše zákazníky se budete snažit o splnění jejich očekávání při každém hovoru.

Jako člen týmu zákaznické / technické podpory budete vždy prezentovat společnost v pozitivním světle a vhodně vyřizovat citlivé dotazy.

Požadujeme : Znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, komunikativní znalost anglického jazyka, dobré komunikační schopnosti, orientace na zákazníka, snahu učit se.

Zkušenosti z kontaktního, zákaznického centra výhodou. Nabízíme : Zázemí silné a stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí a kolektiv, vstupní školení zaměřené na procesy, produkty a komunikaci.

Následně pak průběžná odborná školení, příležitost profesního i osobního růstu, moderní pracoviště v Praze blízko stanice metra B.

Pracovní hodiny : 8 hodin denně, 5 dní v týdnu (postupné nástupy na směny, směny mezi 6 : 00 a 22 : 00 hod. od pondělí do neděle).

Poznámka ke mzdě : Během 3-týdenního školení : 16200Kč / měs. Od ukončení školení do konce zkušební doby (cca. dalších 10 týdnů) : 20500Kč / měs.

Po ukončení zkušební doby : 22900Kč / měs. V případě povýšení do náročnějšího, více technicky zaměřeného oddělení - navýšení na 23200-24300Kč / měs.

Po roce práce je možné individuální navýšení mzdy v návaznosti na roční vyhodnocení dle výsledků práce.ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : stravenky, občerstvení na pracovišti, bonusy.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost