Junior Enterprise Java Developer
Atos
Praha-Nusle, CZ
před 12 hodinami

Hledáme mezi nás nového kolegu se zájmem o IT, který by se chtěl podílet na vývoji informačního systému pro přední českou zdravotní pojišťovnu.

Říkají ti něco pojmy Java, Service-oriented architecture, SQL a NoSQL databáze, Enterprise Service Bus, Moderní GUI - Vaadin, Agile či Scrum?

Se vším zmíněným a s mnohým dalším se setkáš pokud se přidáš k nám.

Náplň práce :

  • Spolupracovat na vývoji systému pro zdravotní pojišťovnu
  • Podílet se na údržbě systému pro zdravotní pojišťovnu
  • Programovat v Javě
  • Požadujeme :

  • Základní znalost programovacího jazyka Java, avšak každá další znalost v oblasti IT a vývoje je vítána
  • Kontakt s programováním alespoň z projektu ve škole
  • Analytické a logické myšlení
  • Chuť učit se nové věci a zájem o technologie (nejsou pro nás důležité zkušenosti z firmy, mnohem radši si Tě zaškolíme sami na konkrétní technologii)
  • Nabízíme :

  • 6 týdnů dovolené
  • 1x za rok proplacené první 3 dny nemoci do 100% výše
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office (po zapracování a domluvě s manažerem)
  • Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč / ročně)
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Stravenková karta
  • Mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook
  • Občerstvení na pracovišti (káva, voda, čaj)
  • Možnost kariérního růstu v rámci organizace
  • Účast na mezinárodních projektech
  • Možnost interních jazykových kurzů, školení a získávaní certifikací
  • Přátelský tým a pravidelné mimopracovní akce
  • Nástup :
  • ASAP : -)
  • Místo výkonu práce :

  • Praha 4 - Pankrác
  • Požádat