Elektromechanik/čka, elektrikář/ka
KaP system, s.r.o.
Ostrava, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : 28.řijna 2556 / 124, Moravská OstravaPrvní kontakt emailem nebo telefonicky : pan Prorok; použijte odpovědní formulář 774 455Stabilní společnost zabývající se komplexními elektroslužbami, tedy rozvody slabo i silnoproudu, jak v rodinných či bytových domech, výrobních halách, kancelářských prostorech, apod.

přijme elektrikáře / ku - elektrotechnika / čku s min. maturitou v oboru mechanik elektronik, popřípadě elektrotechnik silnoproudých zařízení.

Vyhláška 50 / 78 Sb., min. 6.Dále požadujeme ŘP sk. B, aktivní řidič / ka, bezúhonný - schopen doložit výpis z rejstříku trestů a výpis z karty řidiče, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, pečlivost, praxi v oboru uvítáme, ale není podmínkou.

Zájem o elektroniku i elektrotechniku a ochotu učit se novým věcem, dále se vzdělávat, postupovat pravidelná školení. Uživatelská znalost PC (Word, Excel, internet).HPP na dobu neurčitou.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost