Specialista zákaznické/technické podpory (se znalostí ruského a anglického jazyka) - Customer Advisor (Russian and English knowledge)
Conduent Czech Republic s.r.o.
Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : PrahaZPŮSOB PRVNÍHO KONTAKTU : e-mailem na adresu czjob conduent.com (kontaktní osoba : paní Yatskovska Mariia,) UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Náplň práce : Jako specialista zákaznické / technické podpory, budete zodpovědný za vstřícnou a efektivní telefonickou komunikaci se zákazníky, kteří na na Vás budou obracet s technickými dotazy týkající se chytrých telefonů, tabletů a dalších telekomunikačních zařízení.

Budete zpravidla prvním kontaktem pro zákazníky volající do našeho kontaktního centra. Poskytováním technické podpory pro naše zákazníky se budete snažit o splnění jejich očekávání při každém hovoru.

Jako člen týmu zákaznické / technické podpory budete vždy prezentovat společnost v pozitivním světle a vhodně vyřizovat citlivé dotazy.

Požadujeme : znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, komunikativní znalost anglického jazyka, dobré komunikační schopnosti, orientace na zákazníka, snahu učit se.

 • Zkušenosti z kontaktního, zákaznického centra výhodou. Nabízíme : zázemí silné a stabilní společnosti; příjemné pracovní prostředí a kolektiv;
 • vstupní školení zaměřené na procesy, produkty a komunikaci. Následně pak průběžná odborná školení; příležitost profesního i osobního růstu;
 • moderní pracoviště v Praze blízko stanice metra B.Pracovní hodiny : 8 hodin denně, 5 dní v týdnu (postupné nástupy na směny, směny mezi 6 : 00 a 22 : 00 hod od pondělí do neděle).

  Poznámka ke mzdě : během 3-týdenního školení : 16.200,-Kč / měs. Od ukončení školení do konce zkušební doby (cca. dalších 10 týdnů) : 20.

  500,- Kč / měs. Po ukončení zkušební doby : 22.900,- Kč / měs. V případě povýšení do náročnějšího, více technicky zaměřeného oddělení - navýšení na 23.

  200-24.300,- Kč / měsíčně. Po roce práce je možné individuální navýšení mzdy v návaznosti na roční vyhodnocení dle výsledků práce.

  ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : Stravenky, občerstvení na pracovišti, bonusy.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost