Vedoucí skladník
FARLAST Services s.r.o.
Jindřichův Hradec, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Hledáme nového kolegu do týmu na pozici vedoucí skladník ve skladu nátěrových hmot.

Náplň práce :

  • předchozí zkušenosti s prací ve skladu je výhodou, ale ne podmínkou
  • pracovníka plně zaškolíme a vše potřebné mu vysvětlíme
  • skladová evidence se vede za pomoci účetního programu a čteček čárových kódů
  • zboží je skladováno v plechovkách, ale i v sudech se kterými je zapotřebí být schopen manipulovat.
  • hmotná odpovědnost a odpovědnost za celý sklad
  • jste ochoten svoji práci vnímat více, než jen jako prostředek k získání peněz
  • koordinace pomocných pracovníků a řízení expedic
  • na základě dohody není problém si práci napřed vyzkoušet
  • Požadujeme :

  • logické uvažování
  • pracovitost, důslednost, svědomitost
  • zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, komunikativnost
  • ochota učit se novým věcem
  • dobrá fyzická zdatnost (práce probíhá s těžkými břemeny nad 20 kg)
  • praxe v oboru výhodou
  • Nabízíme :

  • Mzdové ohodnocení : mzda 40 000 Kč + bonusy dle výsledků
  • Práce PO PÁ od 7.00 16.00
  • smlouva na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned
  • Místo pracoviště : Jindřichův Hradec
  • Zaujala Vás pracovní nabídka? Neváhejte nám zaslat Váš životopis.

    Těšíme se na spolupráci.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.