OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
VEIDEC s.r.o.
Rychnov nad Kněžnou, Rychnov nad Kněžnou, Czech Republic
před 3 dny
source : Personálka.cz

JE PRO TEBE CHOZENÍ DO PRÁCE NEZBYTNOU POVINNOSTÍ? JSI VYŽDÍMANÝ JAKO POMERANČ VE FRESH BARU A NIKOHO TO NEZAJÍMÁ? PAK JE TEN SPRÁVNÝ ČAS NA ZMĚNU STAŇ SE OBCHODNÍ HVĚZDOU! MRKNI SE K NÁM A ZJISTÍŠ, JAK JEDNODUCHÉ JE STÁT SE BESTSELLEREM.

POTŘEBUJEŠ ZMĚNU? NOVÝ IMPULS? MY TI JE NABÍZÍME!

Jsi dravec se srdcem na pravém místě, silou hodnou gladiátora nebo jen nadšenec, který hledá v životě profesní změnu? V tom případě buď vítán! VEIDEC obchodník je víc než jen prodejce, je to partner, poradce a konzultant v oblasti mazadel, tmelů, odmašťovadel a dalších užitečných výrobků určených do výroby i pro údržbu.

Klienti mají naše obchodníky rádi a naši obchodníci mají rádi své klienty.

Atmosféru rodinného podniku s klidným pracovním prostředím si snažíme držet neustále, i přesto, že dlouhodobě rosteme. A protože máme ambice v růstu pokračovat a posadit se na pomyslný trůn tohoto trhu, hledáme další obchodní zástupce jako jsi TY!

JSME VEIDEC URČITĚ NÁS UŽ ZNÁŠ

VEIDEC vyvíjí, vyrábí a prodává chemické výrobky nejvyšší kvality a špičkové technologie pro servis, údržbu a výrobu. Naše produkty jsou určeny specialistům v technických, výrobních, průmyslových, servisních, opravárenských a strojírenských provozech.

Obsluhujeme trhy v 19 zemích a neustále se rozrůstáme.

Naše logo není zelené pro nic za nic. Chceme zelenější svět , proto ekologicky žijeme i myslíme. Sortiment našich produktů rozvíjíme s nejvyšší odpovědností vůči životnímu prostředí a dodržujeme přitom veškeré příslušné právní předpisy.

VEIDEC není lhostejný, záleží nám na osudech lidí, kteří potřebují naši pomoc. A proto jsme hrdými patrony různých charitativních organizací a nadačních fondů jako např.

DEBRA, Dobrý Anděl, Krása Pomoci, Psí Naděje atd. Přesvědč se sám na našem Facebooku.

NIKDY JSI NEOBCHODOVAL?

Nevadí pro nás je důležitý přirozený komunikační talent. Hledáme energické lidi, kteří se nebojí učit nové postupy a techniky prodeje.

Lidi, kteří dokážou naslouchat, dokonale ovládají svůj projev a mají příjemné vystupování. Férovým a bezfaulovým stylem umí hrát první ligu a svým tahem na branku se dokážou dostat na pozici obchodní jedničky.

K NÁM SE VEIDEŠ

Hledáš seznam toho, co požadujeme, a co nabízíme? Chyba lávky, u nás si totiž na odrážky nehrajeme. Chceme s Tebou mluvit.

Chceme vědět, proč s námi chceš pracovat a chceme Ti ukázat partu, do které můžeš zapadnout.

Víme, že bez dobrých prodejních nástrojů a zázemí nelze dosáhnout skvělých výsledků. Proto Ti poskytneme vše, co je třeba firemní auto, tablet a v neposlední řadě i osobní přístup.

A to, že si opravdu dobře vyděláš, považujeme za samozřejmý výsledek společné práce.

Protože VEIDEC pro nás není jen práce, odměníme tě k tomu navíc i speciálními osobními bonusy a řadou dalších benefitů jako firemní a teambuildingové akce, vzdělávací kurzy apod.

Naše obchodní techniky Tě naučí ti nejlepší, takže díky našemu školení se do obchodního světa ponoříš hravě a bez potíží.

Nabízíme Ti práci, kterou budeš dělat rád, s výbornou partou lidí a kvalitním zázemím, které se Ti už nebude chtít měnit.

Ještě dnes mrkni na www.veidec.cz nebo www.v-jako-veidec.cz

Aktuálně rozšiřujeme náš prodejní tým, a tak hledáme parťáky z následujících oblastí : Královéhradecký kraj (Hradec Králové, Jičín, Rychnov nad Kněžnou), Plzeňský kraj (Plzeň-město, Plzeň-sever).

Do 31.12.2021 pošli svůj životopis s fotkou a od ledna 2022 můžeš být součástí našeho týmu!

Požadavky

 • Minimální vzdělání : Střední odborné (vyučen)
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost