STAVBYVEDOUCÍ S VÝJEZDY (50-55.000 Kč)
AC Jobs, s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Máte technický background ve stavařině? Jste vůdčí a odpovědný člověk? Máte zkušenosti s vedením menšího týmu lidí?Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!Stabilní česká společnost, zabývající se výrobou a montáží komponentů vysokého napětí, hledá kolegy na pozici : STAVBYVEDOUCÍ S VÝJEZDY (50-55.000 Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Vedení menší skupiny lidí (10-15)
  • Odpovědnost za stavební deníky přidělených staveb, kontrola hlášenky a výkazy SVM
  • Zajišťování ve spolupráci s přípravářem tok materiálu, hospodaření s materiálem a hmotná zodpovědnost za svěřený materiál a přidělené prostředky
  • Plánování a zajišťování pracovních strojů na stavbě, rozdělování pracovních čet, včetně ostatních náležitostí souvisejících s prací
  • Organizování práce pracovních skupin tak, aby splnili jak časové, tak i ekonomické úkoly
  • CO POŽADUJEME?

  • SOU / SŠ v elektrotechnickém směru
  • vyhláška 50 / 78 sb., vyhláška 100 / 95 sb.
  • Víceletou praxi na obdobné pozici
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochotu cestovat v rámci celé republiky
  • CO NABÍZÍME?

  • Měsíční a roční bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Termín nástupu : IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce : Celá ČR
  • Sídlo firmy : Praha
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.