IZOLATÉŘI
Fachstav, s.r.o.
Frýdek-Místek
před 2 dny
source : Hitprace

A16 z : 20 / 2 / 2020 a : 18 / 8 / 2020Kontakt telefonicky tel. 603 246 661, osobně na adrese Družstevní 844, 738 01 Frýdek-Místek.

Požadavky : - praxe minimálně 1 rok.- řidičský průkaz skupiny B- zájem o ty, kteří chtějí pracovat a řemeslu rozumí. Výhodou : - vyučení v oboru- řidičský průkaz skupiny BE.

Nabízíme : - příplatky za práci přesčas (So - 50%, Ne - 100%, státní svátky - 100%)- možno i zkrácený pracovní úvazek.- dovolená 20 dnů + 3 dny zdravotního volna.

 • flexibilní pracovní dobu- mobilní telefon i pro soukromé účely- možnost zapůjčení osobního nebo nákladního vozidla pro soukromé účely- odborné vzdělávání zaměstnanců- nápoje na pracovišti v letním období- ovoce a bezedná mísa bonbonů k dispozici v kanceláři firmy- firemní vánoční večírek.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost