Řidič C+E MKD na lince Milán – Barcelona – Milán
VCHD Cargo a.s.
Kladno, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Pravidelná přeprava na stálé časy. Linka vyjíždí o půlnoci. Na této pravidelné lince se vozí výměnné nástavby dva kontejnery (jeden na tahači a druhý na přívěsu).

Řidič přichází k připravené, naložené a zaplombované nástavbě se sběrným zbožím tu podjíždí, nabírá a převáží na místo určení bez čekání! Je tedy opravdu řidičem.

Jízda ve dvouposádce. Řidiči na lince jsou střídání v režimu min. 4 týdny venku / 1 týden doma (ale dá se přizpůsobit po dohodě) Ubytování v Miláně poskytnuté firmou (byt v Miláně je opravdu pěkný, máme tam cca rok 2 krásné byty vedle sebe, opravdu luxusní a kompletně zařízené s velmi vstřícným panem majitelem) Nástup možný ihned (nyní jsou na lince střídači)Požadujeme : Řidičský a profesní průkaz pro skupiny C+E Školení ADR (v rámci firmy lze vyškolit, ale na lince je potřeba.

Schopnost a ochotu pracovat Časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivostNabízíme : Pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní české společnosti založené již roku 1997 Pomáháme řešit Vaše problémy 24 denně 7 dní v týdnu naším dispečinkem Nadstandardní mzdové ohodnocení Odměna až 3 500,- čistého za ekonomickou jízdu 100 % diety + 5 % kapesného Celkem si řidič vydělá 55 tisíc čistého 15 tísíc čistého za každého u nás zaměstnaného kolegu Věrnostní odměny už po prvním roce odpracování Technické zázemí vlastního servisu pro kamiony a servis 24 / 7 Moderní vozový park MAN, DAF, VOLVO, SCANIA převážně Euro 6 s průměrným stářím vozidel 2,5 roku Profesní školení i nad rámec zákonných povinností Mobilní telefon s výhodnými datovými tarify i pro soukromé účely a dodatečné sim karty pro rodinné příslušníky Neomezené volání po ČR a EU internet 20 GB za přibližné 400 Kč měsíčně bez DPH Firemní oblečeníVzdělání : Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, BakalářskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost