Operátor výroby, svoz zdarma
RIGHT INDICADA s.r.o.
Frýdek-Místek, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Co Vás čeká? - Výroba světel do automobilů na výrobní lince - například šroubování, zacvakávání jednotlivých komponent světel, - práce v čistém prostředí.

Jsou zajištěny svozové autobusy zdarma z Havířova, Ostravy, Českého Těšína i Frýdku-Místku. Místem výkonu práce je Nový Jičín.

Požadujeme : Co očekáváme od Vás? - Manuální zručnost, - ochota pracovat v 3 směnném provozu, o víkendech. Práce není komplikovaná, je tedy vhodná i pro osoby, které mají zájem se učit nové dovednosti a zdokonalit se.

Nabízíme : Co Vám můžeme nabídnout? - Hrubou mzdu od 24 500,-Kč, - nejlepší zaměstnanci měsíčně vydělají až 37 000,- Kč hrubého (s přesčasy), - možnost zálohy 3000 ,- Kč každý týden, - dotaci na jídlo 24,-Kč, - docházkový bonus 800,- Kč, - výkonnostní odměnu až 22% mzdy, - 25 dní dovolené, - sleva na bydlení u našeho partnera Heimstaden 15%, - zvýhodněný tarif na volání.

Vzdělání : vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost