Specialisté v oblasti vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů
Kiwi.com s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Cílem této role bude propojovat externí a interní IT komunitu. Konkrétně bude propagovat Kiwi.com open source projekty a veřejnou infrastrukturu.

Dále bude domlouvat řečníky a kolegy, kteří by mohli přednášet před příslušným publikem.Náplň práce : Správa open source projektů (prioritizace úkolů, zvětšování uživatelské základny, získávání nových spolupracovníků.

 • Pomoc interním IT týmům s otevíráním projektů pod hlavičkou open sourcePropagace využívání Kiwi.com služeb pro SW vývoj v IT komunitáchPublikace relevantního obsahu k open source tématu na našich veřejně dostupných komunikačních kanálech (Blog, Twitter, Facebook, web atd.
 • Správa programu SourceLift (propagace, koordinace a vybírání vítězů)Poskytování relevantních návrhů na řečníky a další možné aktivity pro budování naší interní komunityUdržování přehledu důležitých IT událostí, navrhování naší účasti na nich a partnerství v IT komunitách dle našich náborových prioritNásledující požadavky jsou vítány : Plynulá angličtina (slovem i písmem)Zkušenosti ve vedení open source projektů (projektový manažer nebo mentor)Perfektní prezentační schopnosti a předchozí zkušenosti s vystupováním na veřejných akcíchPředchozí zkušenost alespoň 1 rok v přispívání do open source projektůZkušenosti v technickém psaní nebo komunikaci (číst dokumentaci, popsat problém, zhodnotit kód)Základní zkušenost s programováním v jazyce Python nebo Javascript

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost