Senior Recruiter – tak trochu jiná „personálka“
Dobrá práce.cz
Praha (okres Praha hl.m.), CZ
před 4 dny
source : Dobrá práce.cz

Datum : 23.7.2018 Značka : 4719 ID : 1347451

Pracovní nabídka

Senior Recruiter tak trochu jiná personálka

Kdo jsme?

Jsme menší personální agentura s dlouhou tradicí. Sídlíme v centru Prahy. Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů.

Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.

A teď trochu neformálně : jsme skvělý tým s rodinnou atmosférou a do práce chodíme rádi. Podporujeme se v pracovním i osobním životě a radujeme se společně z úspěchů.

Chováme se týmově a je nám spolu dobře a rádi bychom našli někoho, kdo se stane součástí nás, součástí Jobstartu.

Koho hledáme?

Chceme zkušeného recruitera / obchodníka, co umí naslouchat, prezentovat, přesvědčit, motivovat. Má velké sny, chce vydělávat nadstandardní peníze, mít se dobře, ale zároveň zná slovo pokora, umí poprosit a poděkovat.

Nutností je velmi dobrá znalost angličtiny (B2) a časová flexibilita.

Co nabízíme?

Velmi dobré platové ohodnocení (fix + bonusy) + benefity (5týdnů dovolené, Multisport kartu, příspěvek na penzijní pojištění )

Dostanete od nás portfolio zajímavých klientů

Máme kanceláře v centru Prahy

Dáme Vám prostor pro seberealizaci

Práci na HPP / DPP / OSVČ

A vlastně mrkněte se na náš facebook a instagram, a pokud jsme Vás zaujali, tak nám pošlete Vaše CV nebo odkaz na linkedin, rádi se s Vámi potkáme.

603 486 242

https : / / www.facebook.com / Jobstart /

https : / / www.instagram.com / jobstart.cz / Město : Praha

Odpovědět nabídka práce

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost