Komunikační odborník
ICON Communication Centres s.r.o.
Praha-Hostivař, CZ
před 14 hodinami
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Praha.Kontaktní osoba : Natalya Mihaylovna KUGIY, e-mail : použijte odpovědní formulářUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : - Směnnost : 1 směna, 2 směny, noční provoz.

 • Požadované vzdělání : úplné střední všeobecné (gymnázium), úplné střední odborné s vyučením i maturitou, úplné střední odborné s maturitou (bez vyučení).
 • Požadavky : - Nezbytná perfektní znalost anglického jazyka slovem i písmem + obchodní a technická angličtina- Nezbytná zkušenost s trhy Severní Ameriky- Praxe v turistickém průmyslu výhodou- Ochota pracovat v noci, pracovní doba od 16 : 30 do 01 : 00Zaměstnanecké výhody : Stravenky, prémie, multisport karta + sportovní aktivity a akce organizované společností, za každý odpracovaný rok 1 den dovolené navíc (do limitu 25 dní).

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost