Práce ve výrobě s možností volby směnnosti práce #sQbgj
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Havlíčkův Brod
před 2 dny
source : Hitprace

Náplň práce : Pro silnou a stabilní společnost působící v Havlíčkově Brodě hledáme na hlavní pracovní poměr pracovnice výroby zdravotnických roušek a dalších zdravotnických a hygienických materiálů.

Jedná se o práci v čistém a tichém prostředí, nenáročnou práci ve stoje a svým charakterem vhodnou spíše pro ženy. Pozice je vhodná i pro uchazeče bez kvalifikace, rádi Vás zaučíme.

Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, které je z části tvořeno fixní složkou a dále složkou variabilní, která je závislá na Vašich výkonech.

A protože víme, jak je důležitý odpočinek, nabízíme týden dovolené navíc! Dále poskytujeme příspěvek na dopravu až 1050 Kč měsíčně.

Místo výkonu práce : HAVLÍČKŮV BRODV současné době nabíráme pracovnice do těchto provozů : - dvousměnný provoz - ranní a odpolední směna- třísměnný provoz - ranní, odpolední a noční směnaNabízíme : - příspěvek na stravování (hradíme 55 % z ceny jídla)- příspěvek na dopravu do zaměstnání až 1 050 Kč / měsíc dle vzdálenosti- příplatek za směnnost- 5 týdnů dovolené- práci v čistém a tichém prostředíPožadujeme : - manuální zručnost- spolehlivost, zodpovědnost- ochotu pracovat ve směnném provozu

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.