Koordinátor marketingových kampaní a business developer pro neziskové organizace
Free Press for Eastern Europe, nadační fond
Praha-Nové Město, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Kontakt : Sadouskaya Komlach Maryia, tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář Mezinárodní mediální projekt pro ruskojazyčné publikum hledá zkušeného koordinátora marketingových kampaní a business developera.

Klíčové povinnosti : -plánovat, organizovat a realizovat marketingové kampaně -výzkum v oblasti byznys modelů a jejich testování -koordinace školení, mentoringů a konzultací v oblasti rozvoje byznysu a marketingu pro neziskové organizace a média -pravidelné reportování vedení organizace o dohodnutých klíčových indikátorech Profil úspěšného kandidáta : -schopnost flexibilně pracovat a dodržovat termíny -široký rozhled v oblasti neziskové legislativy a marketingu nejméně v jedné ze zemí Východní Evropy -síť kontaktů v neziskovém sektoru Další charakteristiky úspěšného kandidáta : -nejméně 8 let zkušeností ve oblasti marketingu a komunikace v ruskojazyčném prostředí -významnou zkušenost s vedením marketingových kampaní a strategií v neziskovém sektoru -zkušenost se sociálně odpovědným byznysem -osvědčení o úspěšných crowfundingových kampaních -ruština na úrovni rodilého mluvčího a angličtina minimálně na komunikativní úrovni -zkušenost se spoluprací s organizacemi pracujícími v EU je velkou výhodou -zkušenost s prací mentora a školitele je výhodou Nabízíme : -práci v dynamickém mezinárodním kolektivu v centru Prahy -profesionální rozvoj vašemu talentu skrze mezinárodní výměnu vědomostí -vybalancování osobního a profesního života díky pružné pracovní době -smlouva je na jeden rok s možností rozšíření na základě dosažených výsledků.

Očekáváme, že úspěšný kandidát zahájí práci v naší organizaci nejpozději 1. ledna 2020. Upozorňujeme, že na pracovní pohovor budou pozváni pouze vybraní kandidáti.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost