KUCHAŘ/KA
ARAMARK, s.r.o.
Liberec, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

práce od pondělí do pátku, od 5 : 00 do 13 : 30příprava jídel do teplého bufetu, příloh a minutekdobroty, které uvaříte, následně vydáte hladovým zákazníkůmcelá výplata na vašem účtu vždy 5.

den v měsíciobědy za pár korunsměny od pondělí do pátku - víkend patří vám, ne prácimenší stabilní tým a skvělá manažerka, která vám se vším ráda pomůžecertifikované kurzy Kulinářského umění a prestižní kuchařské soutěžeMultisport karta - zvýhodněný vstup na sportoviště po celé republicefinanční odměny za doporučení nových kolegů a za nadstandardní pracovní výkonyzvýhodněné tarify u O2 a spoustu slev u dalších partnerů firmypracovní poměr po dobu trvání kontraktu s klientem Fehrer Bohemia s.

r.o., max 3 rokyhlásit se emailem nebo telefonicky

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost