Obchodní zástupce/zástupkyně - mobilní prodej
BOHEMILK, a.s.
Opočno, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Kontakt zasláním životopisu na e-mail použijte odpovědní formulářPožadavky : - technické zaměření - péče o zmrzlinové stroje, automobil a přívěsný vozík- obchodní dovednosti, výborná komunikativnost, kreativita, samostatnost, časová flexibilita- řidičský průkaz sk.

BPopis pracovní pozice : - aktivní zabezpečování prodeje prostřednictvím speciálního automobilu- účast na prodejních a marketingových akcích, které pořádá či se jich účastní BOHEMILK, a.

s. a aktivní vyhledávání nových prodejních míst- sbírání a analyzování informací z trhu, předkládání návrhů na zlepšení činnosti a prodeje- zjišťování spokojenosti zákazníků, napomáhání při vyřizování reklamacíZaměstnanecké výhody : - zázemí stabilní společnosti, procentní ohodnocení z prodeje- 4 dny Sick days, příspěvek Cafeteria- příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost