Svářeči/brusiči - jednosměnný provoz
CONTEG Cooling s.r.o.
Hovorčovice, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Místo pracoviště : - Nádražní 401, 250 64 HovorčovicePrvotní kontakt : - e-mail : použijte odpovědní formulář- tel. : použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulář od 07 : 00 do 15 : 00Upřesňující údaje : Svářeč / brusičNabízíme možnost uplatnění v rámci strojní výroby na pozici Svářeč / brusič.

Vaším hlavním úkolem bude svařování a broušení dílčích polotovarů dle výkresové dokumentace. Vámi odvedená práce přispěje k uspokojení potřeb našich zákazníků, za což Vám poskytneme motivující odměnu.

Jste spolehliví, přesní a zajímá Vás práce ve výrobě? Pak se staňte součástí našeho týmu!A kdo bude Vaším zaměstnavatelem?

Jsme výrobní společnost CONTEG Cooling, s.r.o. a zabýváme se výrobou chladících zařízení, především pro potravinářství. Oblast chlazení je pro nás velkou doménou, a proto bychom rádi náš tým posílili o schopné kolegy.

Co přesně u nás budete dělat : "Svařovat tenké nerezové plechy a konstrukce (využijete metodu TIG)"Pomocí stroje brousit dílčí polotovary a ručně dolešťovat pohledové plochy"Pracovat s měřidly a technickou dokumentací"Podílet se na tvorbě technologických postupů"Zajišťovat údržbu svěřených zařízení a nástrojůCo Vám pomůže k úspěchu : "Vyučení technického směru"Platný svářečský průkaz"Pokud umíte pracovat s měřidly a orientujete se v technické dokumentaci"Předchozí úspěšná praxe v oblasti sváření a broušení nerezu Vám zajistí téměř okamžitý úspěch"Pokud jste šikovný absolvent, který hledá stabilní zaměstnání"Spolehlivost a smysl pro detailMůžete se těšit na : "Hlavní pracovní poměr přímo u zaměstnavatele "Práci na jednu směnu od pondělí do pátku"Jistotu pravidelného výdělku"Motivující finanční ohodnocení"Možnost okamžitého nástupu"Pečlivé zaškolení"Menší pracovní tým a přátelský kolektiv"Odborné vzdělávání v oboru a možnost učit se novým věcem"StravenkyMísto výkonu práce : HovorčoviceV případě Vašeho zájmu o výše uvedenou pozici nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na Vaše životopisy a odpovíme na Všechny Vaše reakce!Zasláním svého životopisu souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu se zák.

101 / 2000 Sb. pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení v rámci společnosti CONTEG, spol. s r.o.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost