TECHNIK REPASOVANÝCH DÍLŮ
REMANTE GROUP s.r.o.
Opava
před 2 dny
source : Hitprace
 • KO : Kotrlová Gabriela Mgr., e-mail : hr remante.comPožadujeme : - vzdělání nebo praxe v automotive- praxe v oboru strojním nebo technicky příbuzném oboru je výhodou- zkušenosti s opravami repasovaných dílů výhodou- uživatelská znalost MS Office- samostatnost a kreativita při řešení úkolů;
 • důslednost; zodpovědnost- manuální zručnost Nabízíme : - dovolená 20 dnů + 3 dny Sick Days- stravenky v hodnotě 90 Kč- Multisport karta- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 1500 Kč- příspěvek na dopravu (nad 20km dojíždění)- firemní akce (sportovní akce, teambuilding aj.

  Náplň práce : - repasování dílů pro osobní, užitková a nákladní vozidla;- testování repasovaných dílů- demontáž a montáž vstřikovačů, turbodmychadel, čerpadel- technická podpora- posuzování funkčnosti starých a repasovaných dílů.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost