TECHNIK ÚDRŽBY
AC Jobs
Královéhradecký kraj
před 4 dny

Máte praxi v opravě strojů nebo jejich údržbě? Jste držitelem osvědčení o provedení elektro vyhlášky č.50? Hledáte pracovní příležitost u zaměstnavatele, který si šikovných zaměstnanců cení?

Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu posilu na pozici : TECHNIK ÚDRŽBY - ELEKTRO

Pracovní náplň

  • zjištění rozsahu poškození přístrojů
  • následné určení způsobu oprav a údržby
  • uvedení nových strojů do provozu
  • spolupráce s výrobním oddělením
  • Co požadujeme?

  • vyhlášku č. 50 / 1978 Sb., 6 a výše
  • středoškolské vzdělání technického zaměření
  • znalost řízení strojů a automatizace
  • aktivního řidiče skupiny B
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • analytické myšlení a ochotu pracovat na dvě směny
  • Co nabízíme?

  • třináctý plat
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • výkonnostní prémie
  • občerstvení na pracovišti
  • příspěvky na stravování
  • místo výkonu práce : okres Hradec Králové
  • Požádat