PHP Programátor
Internet Mall, a.s.
Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : U Garáží 1611 / 1, Praha 7 170 00Kontaktní osoba pro první kontakt : Lucie Fabiánová Vít Straka, e-mail : lucie.

fabianova mallgroup.com; vitek.straka mallgroup.comUpřesňující informace : -základní znalost programovacího jazyka PHP-znalost verzovacího systému (Git,SVN,Mercurial,atd.

neuškodí znalost SQL,výhodou je znalost Oracle-zkušenosti s PHP frameworky Nette a Zend framework výhodou-chuť učit se nové technologie-znalost anglického jazyka na úrovni technické dokumentaceHledáme kolegu do týmu,kde kromě PHP pracujeme s dalšími technologiemi jako Oracle,Elasticsearch,RabbitMQ a ařadou dalších.

Projekty, na kterých tým pracuje přímo ovlivňují nakupování zákazníků na eshopech v 5ti evropských zemích.Kromě realizace firemních projektů, je součástí práce týmu i přinášení a implementace nových technologií do našeho prostředí, stejně jako vylepšování jádra našeho systému a návrhu nových softwarových komponent.

Měl(a) bys mít tedy nadšení do oboru a chuť učit se novým věcem a postupům. Samozřejmostí je spolupráce s testovacím oddělením, případně kooperace na tvorbě zadání a analýz.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost