Technický pracovník/pracovnice chemické výroby
Výzkumný ústav organických syntéz a.s.
Rybitví
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce v Pardubicích - Rybitví Pracovní náplň : " obsluha jednoduchých chemických aparatur a strojů " manipulační práce " čištění strojů a zařízení, spolupráce při jejich údržběPožadujeme : " SO, SŠ vzdělání v chemickém oboru " manuální zručnost " chuť pracovat " dobrý zdravotní stav " ochota pracovat v nepřetržitém provozu " praxe v oboru výhodouZaměstnanecké výhody : " jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti " příspěvek zaměstnavatele na firemní benefity až 32.

000 Kč / ročně " teplé obědy za 19 Kč (v ceně : hlavní jídlo, polévka, dezert / salát) " 5 týdnů dovolené " příspěvek na penzijní připojištění až do 800 Kč / měsíc " Cafeterie ve výši 3.

000 Kč / rok na benefity z široké nabídky dle vlastní volby " zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké " zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty " zvýhodněné ceny produktů skupiny AGROFERT, a.

s. " zaměstnanecké akce a další atraktivní benefity " možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)První kontakt telefonicky (07 : 00 - 15 : 00), e-mailem nebo osobně - každá středa od 08 : 00 hodin - personální oddlělení.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost