Montážní dělníci elektronických zařízení/překladatel
Workforce Solutions s.r.o.
Kutná Hora, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Výkon výrobní činnosti na výrobní lince či samostatném pracovišti dle instrukcí a procedur (SWR,EW) a pokynů nadřízeného.

Plnění denních a kvalitativních norem. Tlumočení mezi bosenským nebo makedonsky mluvícími zaměstnanci, vedoucími a ostatními zaměstnanci.

Tlumočení při zaškolování a přeškolování zaměstnanců ve svěřené části výroby. Zodpovědnost za svěřené pracoviště včetně vybavení a materiálu.

Odpovědnost za dodržování interních směrnic a zásad BOZP, PO a SER (Etický kodex, Pracovní řád, procedury, apod.) Dle pokynů nadřízených další činnosti konané v rámci dané pracovní pozice.

Zaměstnanecké výhody : 3 000,- ročně na benefity (Jděte do kina, zaplaťte v lékárně, přihlaste se na jazykový kurz, anebo si vyberte něco úplně jiného.

 • 5 týdnů dovolené, mobilní tarify za velmi výhodné ceny pro Vás i Vaše blízké, zajištěný pitný režim na pracovišti, slevy u obchodníků, min.
 • 3 000,- ročně příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce.V případě zájmu pište na uvedený e-mail.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost