Zdravotní sestra
Diecézní charita Brno
Tišnov
před 6 dny
source : Hitprace

Způsob prvního kontaktu telefonicky nebo emailemVypisujeme výběrové řízení na pozici Zdravotní sestra na HPP Nabízíme : o pracovní poměr na plný úvazeko zajímavou a kreativní práci pod odborným vedením a supervizío možnost seberealizace a dalšího vzdělávánío zázemí profesionálního týmu a zavedené organizacePožadujeme : o min.

středoškolské zdravotnické vzdělání, specializační studium výhodouo praxe u lůžka, minimálně 2 rokyo schopnost komunikace, týmové spolupráce i samostatné práce v domácí péčio zodpovědnost, spolehlivost a důslednosto řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidičo trestní bezúhonnostNutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu, motivačního dopisu (rozsah max.

A4) a kopii dokladu o relevantním vzdělání na adresu : Oblastní charita Tišnov, Ráboňova 116, 666 01 Tišnov nebo na e-mail : tisnov tisnov.

charita.cz.Vybraní uchazeči budou kontaktováni e-mailem nebo telefonicky, aby se dostavili k osobnímu pohovoru.Nástup dle dohodyInformace a dotazy : Zuzana Švábovámobil : 736 523 684 e-mail : zuzana.

svabova tisnov.charita.cz5 týdnů dovolené, stravenky, vzdělávání

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost