SUPERVIZOR VÝROBY
AC Jobs
Chomutov
před 2 dny

Chcete pracovat ve výrobní společnosti a aktivně se podílet na výrobním procesu? Pak je tato pracovní pozice přímo pro vás.

Pošlete nám svůj životopis.

Pracovní náplň

  • Zodpovídat za pracovní proces
  • Spolupráce s dalšími odděleními
  • Organizace práce
  • Zodpovědnost za vedení kolektivu
  • SOU / SŠ
  • Zkušenost s obdobnou pozicí automotive
  • Schopnost koordinovat práci seřizovačů
  • Zájem učit se novým pracovním postupům
  • Co nabízíme?

  • Zázemí ve stabilní společnosti
  • Volnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Lokalitu - okres Chomutov
  • Požádat