Projektový manažer do týmu provozu
Generali Česká pojišťovna
Praha, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Hledáme kolegu / kolegyni na pozici Projektový manažer do týmu provozu. Nehledáme klasického projektového manažera, ale kolegu, který si postupem času samostatně poradí s plánováním, řízením i realizací klíčových aktivit IT provozu.

CO BUDETE MÍT NA STAROSTI?Budete : * Spolupracovat s business útvary při návrhu, dodávce IT řešení* Spolupracovat s externími / interními dodavateli* Kontinuálně optimalizovat služby, provozní procesy a postupy* Plánovat a řídit strategické aktivity v rámci IT provozu### CO BUDEME POTŘEBOVAT OD VÁS?

 • Zkušenost s projektovým vedením* Zkušenost s IT delivery (SLA, OLA)* Znalost IT procesů* Obecný přehled nad infrastrukturou (* Znalost AJ na dobré úrovni (minimálně B2)* SŠ, VŠ technického zaměření### CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
 • Těšit se můžete na : * Spolupráci na zajímavých projektech a využití moderních technologií.* Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova 2-3 dny v týdnu

 • Moderní open space a dostupnost na metru C.* 5 týdnů dovolené a 5 SickDays, dohromady tedy až 6 týdnů volna.* Roční příspěvek do Cafeterie až 12 000 Kč, které se vztahují na sport, kulturu, cestování, zdraví apod.
 • Stravenky v hodnotě 120 Kč.* Slevy na firemní produkty např. cestovní pojištění, havarijní pojištění atd..### Doplňující informace* pracoviště : Praha 4 - Pankrác* nástup : dle dohodyTěšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost