ELEKTROMONTÉR – OLOMOUCKO
AC Jobs
Olomoucký kraj
před 5 dny

Chcete se uplatnit ve výrobní společnosti jako elektromontér? Máte středoškolské vzdělání v oblasti elektro? Pak nám zašlete Váš životopis! ELEKTROMONTÉR OLOMOUCKO

Pracovní náplň

  • Sestavování, montáž a zapojování slaboproudých zařízení a jejich součástí
  • Měření elektrických veličin a parametrů
  • Dodržování bezpečnosti práce
  • Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v oblasti elektro
  • Platnou vyhlášku 50 / 78 Sb. výhodou
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní zahraniční společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost čerpání firemních benefitů
  • Náborový příspěvek 10 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Step 2