Psycholog
Vězeňská služba České republiky
Příbram, Ostrov
před 4 dny
source : Hitprace

Prvotní kontakt : Skořepová Lenka Bc., tel. : 353 240 620, 601 129 588, e-mail : LSkorepova vez.ost.justice.czPracovní doba : 6,30 - 15,00 hodČinnost je zaměřená na oblast psychologických aspektů ve výkonu trestu výkonu trestu.

 • pracovní poměr na plný úvazek,-možnost dopravy do zaměstnání,-možnost ubytování, závodního stravování, bezplatné využívání sportovního zařízení a posilovny věznice,-25 dní dovolené + 1 týden dodatkové dovolené + 5 dní indispozičního volna,-možnost karierního růstu a zvyšování kvalifikace,-benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb - příspěvky na stravování, rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních, sportovní aktivity, bezúročné půjčky.Možné i na zkrácený úvazek.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost