Řidič/ka sk C, bez nočních směn, až 36.000 Kč/m #zc72f
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Uherské Hradiště, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Náplň práce : Chcete mít fajn práci bez nočních směn a smlouvu na dobu neurčitou? Láká Vás jezdit pro uznávaný velkoobchodní řetězec a mít mnoho zajímavých benefitů, jako je například týden dovolené navíc, 10% sleva na nákup či diety až 2000 čistého?

Pak nás neváhejte kontaktovat! Nástup je přímo do kmenového stavu firmy, nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání. Stačí mít řidičský průkaz sk.

C a profesní průkaz. Práce je vhodná pro muže i ženy. Nástup možný ihned!Náplň práce : - nakládání, rozvážení a vykládání zboží pro zákazníky- výběr plateb od zákazníků- přijímání objednávek- spolupráce s ostatními kolegy na prodejněMísto výkonu práce : Zlín a Zlínský krajNabízíme : - zajímavé mzdové ohodnocení až 36.

000 Kč dle šikovnosti- pracovní smlouva na dobu neurčitou- diety až 2000 Kč / m v čistém- příplatky navíc- až 5 nákupních karet ihned při nástupu- zlatá nákupní karta s 10% slevou na nákupy- kafeterie 800 Kč / m- pracovní výročí odměna- nástup přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání)- 5 týdnů dovolené- zvýhodněný tarif u mobilního operátora- finanční odměna pro dárce krve- stabilní práce v přátelském kolektivu- práce pro uznávaný velkoobchodní řetězecPožadujeme : - řidičský průkaz sk.

C- profesní průkaz- ochotu pracovat na ranní a odpolední směny- fyzickou zdatnost- spolehlivost

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost