Provozní elektrikář Středokluky (svoz z Dejvic) až 45 000 Kč Praha
ABZAKOVO spol. s r.o.
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Pro našeho významného klienta hledáme zaměstnance na pozici Provozního elektrikáře do Středokluk

Provozní údržba elektrických strojů, zařízení - platná vyhláška č.50 / 1978 Sb.

Požadavky :

  • Čistý výpis z TR
  • Spolehlivost, svědomitost
  • Pečlivost, důslednost!
  • SOU / SŠ elektrotechnického zaměření
  • Praxe v oboru 2 roky
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Platná vyhláška č.50 / 1978 Sb. od paragrafu 5 a výš
  • Nabízíme :

  • Smlouva na DPČ s možnosti HPP
  • Různorodou práci
  • Příplatky za přesčas, práci v noci, o víkendu, svátku
  • Pestrá pracovní činnost
  • Stabilní zaměstnání
  • Férové jednání
  • Náplň práce :

  • Údržba strojů
  • Komunikace s kolegy
  • Oprava a hlášení problémů
  • Přehled o stavu zařízení
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.