Elektrikář ve výrobě
ManpowerGroup s.r.o.
Ostrava
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme do našeho kolektivu elektrikáře se zkušeností s elektrem. Nabízíme pestrou práci, pevnou mzdu s možností odměn a zajímavých benefitů a možností mnohé se naučit o široké škále výrobních zařízení.

Zní vám to zajímavě? Pak určitě pokračujte ve čtení. stará se o výrobní linky a stroje po elektrické stránce řeší především poruchové stavy samostatně hledá příčiny závad spolupracuje s ostatními kolegy při opravách poruch přichází do kontaktu s různorodými zařízeními (slévárenské pece, licí linky, obráběcí stroje, montážní linky a další) provádí preventivní údržbuPožadujeme : osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice (zastaralé Vám pomůžeme obnovit) schopnost zorientovat se v technické dokumentaci znalost základních elektrotechnických značek - zbytek Vás rádi naučíme technické myšlení, samostatnost, touhu učit se ochotu pracovat v nepřetržitém provoze velkou výhodou je praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě.

Nabízíme : nabízíme pestrou a zajímavou práci pro člověka, kterého baví elektrikařina a rád u práce přemýšlí dostanete možnost mnohé se naučit o široké škále výrobních zařízení budete součástí spolupracujícího a podporujícího týmu, který se rád podělí o své zkušenosti měsíční prémie, nadstandardní příplatky za víkendové přesčasy, příspěvek na stravné, dovolená až 25 dní příspěvek na dopravu příspěvek na penzijní / životní připojištění vzdělávací kurzy a jiná školení příspěvek na sport a kulturuVzdělání : SŠ s maturitou, vyučeníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost