SW Developer
Siemens Mobility, s.r.o.
Praha
před 6 hodinami
source : Hitprace

místo výkonu práce : Siemensova č.p. 2715 / 1, 155 00 Praha 51kontakt : Nižaradzeová Martina, e-mail : martina.nizaradzeova siemens.

comVaším úkolem bude* vývoj softwaru pro produkty železniční automatizace s důrazem na kvalitu kódu* úzká spolupráce s vývojem hardwaru, podpora testování a měření prototypůVaším úkolem budeCo u Vás oceníme* vysokoškolské vzdělání technického směru* velmi dobrou znalost programovacích jazyků C / C++* dobrou znalost angličtiny* znalost standardů pro vývoj softwaru (např.

MISRA)* zkušenosti s vývojem embedded systémů (např. ARM architektury)* zkušenosti se systémy pro správu verzí (např. Git, ClearCase, SVN)* zkušenosti se statickou a dynamickou analýzou kódu* výhodou jsou znalosti a praktické zkušenosti s vývojem softwaru pro bezpečnostní systémy* týmového ducha, analytické a systémové myšlení, skutečné zaujetí pro kvalitu* ochotu cestovat cca 3 týdny v roce Zaměs.

výhody : - flexibilní pracovní doba a možnost home office- 5 týdnů dovolené- elektronické stravenky- příspěvek na životní / penzijní pojištění / dalších 8 dní volna / body do systému Cafeteria- pracoviště přímo u metra B Stodůlky

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost