Kreslič AUTOCAD, tvorba CN (rozpočtář) - i jako brigáda vhodná pro studenty nebo maminky
Capcom slaboproudé systémy s.r.o.
Praha-Troja, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Říkají ti něco pojmy z CADu jako "hladina", "měřítko" a další? Jsi učenlivý a chceš získat praxi z reálného prostředí? Můžeš se tak s námi podílet na zajímavých projektech.

Zdokonalíš si své CAD znalosti a dovednosti. Ideální brigáda pro studenty technických a stavebních oborů. Budeš hlavně překreslovat prvky z papírových plánů do plánů v CADu, budeš tisknout a kompletovat projektovou dokumentaci a budeš připravovat jednoduché rozpočty nebo podklady k rozpočtům.

Požadujeme : - základy AutoCAD (základní pojmy a nástroje)- technické myšlení- zodpovědnost- samostatnost- ochotu rozvíjet své dovednostiNabízíme : - zázemí rodinné společnosti- možnost ladit práci a školní rozvrhyVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost