PHP/JS/React programátor webových aplikací
ACMARK s.r.o.
Brno, CZ
před 20 hodinami
source : Easy-prace.cz

Pojďte růst s námi!Jsme společnost ACMARK s.r.o. a naší hlavní činností je tvorba informačních systémů pro firmy. Podnikání v tomto oboru je pro nás způsob, jak se stát součástí změny.

Naší misí je poskytovat taková řešení, která doopravdy pomáhají.Základním stavebním kamenem plnění naší mise jsou lidé, protože bez fungujícího a spokojeného týmu bychom nemohli poskytnout vůbec nic.

Jádrem celého procesu jsme tedy my a potenciálně i vy, rozhodnete-li se přiložit ruku k dílu. Toužíme po nových tvářích, osobnostech a energii.

Přidejte se k nám!Jsi nadšený programátor a chtěl by jsi nám pomoci s vývojem nového CRM CORIPO a být něčemu výjimečnému u zrodu?

Tvou náplní práce by byl především interní rozvoj naší aplikace s možností dělat i přímo u zákazníků a spolupracovat s nimi při hledání optimální implementace.

Budeš navrhovat a vytvářet nové funkce a komponenty. Dále řešit zpracování dat na Front-endu tak, aby byly pro zákazníky co nejpřehlednější.

Pak jsi nejspíš ten, koho hledáme!Práce pro významné české klienty a účast na zahraničních projektech.Mladý kolektiv s profesionálními zkušenostmi.

Přátelské pracovní prostředí.Flexibilní pracovní dobu a skvěle situované kanceláře ve středu Brna s možností práce z domova.

Odpovídající finanční ohodnocení, flexibilní a motivující strukturu odměn, možnost profesního růstu.Práci na hlavní pracovní poměr nebo možnost spolupráce i na živnostenský list.

Možnost profesního rozvoje v oblasti moderních informačních systémů.Zajímavé platové podmínky.Požadavky : - Dokončené SŠ / VŠ vzdělání technického směru- Nutná znalost programování v PHP a JS- Zkušenost s tvorbou webových aplikací a prezentací- Výhodou je zkušenost s React, Node.

js- Alespoň základní znalosti práce s GITem, GitLabem- Ochota se vzdělávat a rozvíjet své dovednosti- Cílevědomost, vysoké pracovní nasazení- Časová flexibilita- Spolehlivost, samostatnostPři své práci budete používat tyto technologie.

 • Javascript- React, Node.js- PHP- CSS (LESS), HTML- Bootstrap- Git + GitLab- MySQLPokud tě naše nabídka zaujala, pošli nám emailem : - svůj životopis,- krátký popis dvou tvých nejvýznamnějších projektů a- taky nezapomeň na telefonní číslo.
 • Nabízíme : Benefity : Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Stravenky / příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno / sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovaceVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost