DLUHOVÝ PORADCE/DLUHOVÁ PORADKYNĚ
Člověk v tísni, o.p.s.
Karlovy Vary, CZ
před 10 dny
source : Easy-prace.cz

DLUHOVÝ PORADCE / DLUHOVÁ PORADKYNĚ Kontakt : POUZE pí Dolečková Lenka, e-mail : lenka.doleckova clovekvtisni.cz Strukturovaný životopis, motivační dopis (rozsah cca 1 normostrana) a případné otázky pošlete nejlépe hned na adresu lenka.

doleckova clovekvtisni.cz , o termínu výběrového řízení budete informováni. Dluhový poradce pro oblast Karlovarska : Daří se nám zlepšovat situaci lidí, kteří mají problémy s dluhy.

našich poradnách i přímo v terénu pomáháme lidem, kteří se nedokáží dobře zorientovat ve své dluhové situaci, nezvládají platit své závazky, nevědí si rady v komunikaci s věřiteli, mají často závazky, které vznikly neoprávněně a neumí se bránit u soudu apod.

A právě pro tuto práci hledáme do našeho týmu profíků další posilu! Jak to u nás chodí : Práci chceme dělat a děláme poctivě, protože věříme, že má smysl.

Nepotřebujeme k tomu však píchačky, ani přísného šéfa. Rozvrh práce je u nás zčásti možné uzpůsobit a není tak problém být naším zaměstnancem a zároveň rodičem.

Věříme v samostatnost a schopnosti našich pracovníků. Jsme si zároveň vědomi, že naši pracovníci potřebují podporu a také ji dokážeme zajistit.

Naším novým kolegou se může stát i čerstvý absolvent - pokud je ochoten se učit. Co od Vás budeme potřebovat : - ideálně VŠ, VOŠ v oboru sociální práce a v dalších oborech podle 110 zákona č.

108 / 2006 Sb. nebo VŠ vzdělání humanitního směru - ochotu pracovat v dluhové poradně, případně v terénu na Karlovarsku -

samostatnost - základní orientaci v dluhové problematice Navíc uvítáme : - praxi v sociální oblasti, znalost problematiky insolvencí, exekucí atd.

 • řidičský průkaz a možnost občasného využití automobilu - uživatelskou znalost práce na PC Co Vám nabízíme - nástupní plat 20.
 • 000,- Kč, po zkušební době osobní hodnocení - 5 týdnů dovolené - možnost dalšího vzdělávání a studijního volna - podporu v podobě supervize -

  spolupráce v týmu lidí, kteří mají zkušenosti a rádi se o ně podělí Nástup do zaměstnání : dle domluvy, možné ihned Výše úvazku : plný (v případě potřeby možnost domluvy na částečném zkrácení) Pracoviště : Karlovy Vary

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost