Práce v Čechách s ubytováním- obsluha lisu
Manuvia
Hradec Králové, Královéhradecký kraj, CZ
před 1 dnem

Získejte práci operátora výroby s platem 28 400 Kč ve městě Hradec Králové. Dopravu a ubytování máte zdarma. Ušetříte tak na nájmu za byt i 10 000 Kč měsíčně.

Přečtěte si víc o pracovní nabídce a napište nám ještě dnes.

Co bude Vaší prací?

Pracovat budete v gumárenském podniku s tradicí od roku 1908. Práce zahrnuje obsluhu lisů vestoje skládání komponentů do formy, vyndávání hotového produktu z lisu, kontrolu a ukládání produktů do přepravek.

Není třeba žádná praxe, všechno Vás naučíme.

Výrobní podnik se nachází v českém městě Hradec Králové. Ubytování Vám zajistíme zcela zdarma na standardní ubytovně nebo ve firemním bytě podle aktuální obsazenosti.

Jaký bude Váš plat?

Měsíčně si můžete vydělat 28 400 Kč hrubého .

Nabízíme také docházkový a výkonnostní bonus, příplatky za přesčasy či možnost výběru záloh. Stravování je zajištěno v závodní jídelně za symbolických 31 Kč.

Co požadujeme?

Práce je manuálně jednoduchá, ale fyzicky náročnější , vhodná pouze pro muže. Nevyžaduje se praxe, ale chuť pracovat na 12hodinové směny (krátký a dlouhý týden, denní a noční směny podle směnového kalendáře).

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost