ELEKTROTECHNIK – SLABOPROUD
AC Jobs
Praha-východ
před 1 dnem

Máte elektrotechnické vzdělání a jste otevřen novým pracovním příležitostem? Cestujete rád, ale několikadenní výjezdy jsou pro Vás časově náročné?

Máte platnou vyhlášku o odborné způsobilosti v elektrotechnice 50 / 1978 Sb. a zkušenosti se slaboproudými systémy? Jste komunikativní a pečlivý?

Hledáte nenáročnou a čistou práci od pondělí do pátku? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Česká, prosperující společnost přijme do svého týmu nového kolegu na pozici : ELEKTROTECHNIK SLABOPROUD (30.000 - 40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Montáž a konfigurace produktů
  • Možnost krátkých výjezdů k zákazníkům v rámci ČR
  • Sestavení produktů v dílně společnosti
  • Instalace kabeláže na menších akcích
  • Jednosměnný provoz od 8 : 30 16 : 30 hodin
  • Co požadujeme?

  • Elektrotechnické vzdělání výhodou
  • Platnou vyhlášku o odborné způsobilosti 50 / 1978 min. 5
  • Zkušenosti s detektory plynů velkou výhodou
  • Praxi se zabezpečovacími systémy vítány
  • Řidičský průkaz skupiny B aktivní řidič
  • Spolehlivost, samostatnost a pracovitost
  • Co nabízíme?

  • Občerstvení na pracovišti
  • Sleva na výrobky / služby
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Účast na zahraničních konferencích
  • Lokalita : Praha
  • Požádat