Sanitář/Sanitářka
Fakultní nemocnice Bulovka
Praha, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Budínova 67 / 2, Libeň, Praha 8PRVNÍ KONTAKT : telefonicky na č. 266 08 4114 nebo e-mailem na adr. : lenka.

svancarova bulovka.czKontaktní osoba : Mgr. Švančarová Lenka Mgr.UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Náplň práce : lůžkové oddělení, směnný provoz - práce dle zvyklostí oddělení a dle dispozic nadřízených.

Jedná se o práci v jednosměnném nebo dvousměnném provozuPožadavky : sanitářský kurz podmínkou ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : zvýhodněné stravování v zaměstnanecké jídelně, sleva na volně prodejné léky a kosmetiku, příspěvek na penzijní a investiční životní připojištění, odměny při pracovních výročích, pohybové a relaxační aktivity s MultiSport kartou, využití našich lázní v Toušeni a v Karlových Varech, včetně příspěvku na rekondiční a rehabilitační procedury, Sick days a mnoho dalších zaměstnaneckých výhod

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost