HTML kodér
Poski.com s.r.o.
Ostrava, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Máš cit pro design? Jsi spolehlivý?Hledáme HTML kodéra, který se bude podílet na vývoji našeho e-shopového řešení Clevero, tvorbě webových stránek a e-shopů na míru pro zajímavé klienty jako jsou REMAX, Whirlpool, Hyundai, Moravskoslezský kraj a jiné.

Požadujeme : Co tě u nás může čekat?- Tvorba webových stránek a e-shopů na míru pro zajímavé klienty.- Znáš REMAX? Buď součástí nápadů pro vývoj jejich webu.

 • Spolupráce s grafiky, analytiky a programátory během vývoje jednotlivých projektů.Nabízíme : Co nabízíme?- Spolupráci na HPP nebo IČO.
 • Firemní telefon s neomezeným tarifem i pro soukromé účely.- Budeš chtít někam jet? Tak to jedině firemním autem i pro soukromé účely.
 • Možnost využívat firemní byt. Vyber si jaký chceš!- Volná pracovní doba, kterou si nastavíš podle svých potřeb.- 30 dní Home office, pokud se ti nebude chtít do práce.
 • 3 Sick days, pokud tě přepadne rýmička.- Pokud máš zájem, můžeme ti platit životní pojištění a spoření.- Vzdělávání je pro nás důležité! Vyber si v rámci školení, jaké chceš.
 • Grilovačka na terase, naše soukromá firemní posilovna, čepované pivo s kofčou, stolní fotbálek, plno firemních akcí, soutěží, her a mnoho dalšího.
 • čem tvoříme a co je potřeba umět?- Umíš pracovat v HTML5, CSS3 a JavaScript ES6.- Na historických projektech využíváme jQuery, LESS, SVN-měl by si je znát.

 • Máš povědomí o optimalizaci rychlosti a přístupnosti na webu.- Umíš pracovat s GITem.- Máš cit pro design.Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost