Policisté
Krajské ředitelství policie Středočeského kraje
Kutná Hora, CZ
před 11 dny
source : Easy-prace.cz

Požadujeme : plnoletost, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, vzdělání ÚSO nebo ÚSV ukončené maturitní zkouškou, státní občanství ČR Místo výkonu práce : Kutná Hora, Čáslav, Uhlířské Janovice, Zbraslavice, Zruč n Sáz.

Nabízíme : zajímavou a perspektivní práci příslušníka POLICIE ČR, široké uplatnění v rámci organizace, kariérní růst, možnosti studia při zaměstnání, mladý kolektiv, jistota stabilního příjmu.

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 150 000,- Kč. Mzdové ohodnocení : příjem při nástupu 24.220,-Kč. Po ukončení Základní odborné přípravy (po 1.

roce) služební příjem bude činit 29.240,- Kč, po 3 letech služby minimálně 32.130,-Kč. Benefity : 6 týdnů dovolené, délka prac.

doby 37,5 hod / týden, pravidelná lékařská péče, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, po patnácti letech služby nárok na doživotní výsluhový příspěvek a dvoutýdenní ozdravný pobyt ročně.

Zaměstnanecké výhody : podle zákona o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů. V případě zájmu je možné se hlásit telefonicky v PO-

PÁ v 7 : 30 - 15 : 30hod, na kontakty : použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulář.

Nebo je možné psát na emaily použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář či se dostavit osobně v PO-

PÁ v 7,30 - 15,30hod. na adresu : Na Náměti 412, Kutná Hora. Kontaktní osoby : Irena Svobodová, por. Mgr. Vendula Marečková, kpt. Mgr. Tomáš Havránek.

Step 2
Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost