TECHNIK/TECHNIČKA/ PROGRAMÁTOR/PROGRAMÁTORKA
GASL CZ s.r.o.
Prostějov, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Programátor / programátorka PLC (1711003)Jste vhodným uchazečem, pokud : máte SŠ vzdělání technického směru obor elektro / automatizace, máte platnou vyhlášku č.

50 / 1978 Sb (min. 6), máte praxi v oblasti údržby, seřizovaní a oprav strojů výhodou, jste samostatný, spolehlivý, pečlivý, máte schopnost řešit problémy a účelně jednat.

Vyznáte se v : PLC řídících systémech : Beckhoff, Siemens, Möller, robotických zařízeních Motoman.Budete se věnovat : kontrole a úpravě programů PLC, diagnostice a programování robotických systémů, identifikaci závad strojů, zařízení a přístrojů, stanovování rozsahu a způsoby opravy, evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce, vytváření technické dokumentace návrhu elektrických strojů a zařízení, optimalizaci výrobních a strojních zařízeníProč by se Vám mohla tato pracovní nabídka líbit : nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení, 13.

mzdu, 5. týden dovolené ve formě finančního bonusu, čeká Vás kariérový rozvoj s možností celosvětového uplatnění, zajišťujeme jazykové vzdělávání a další zaměstnanecké benefity.

Pracoviště : ProstějovMzda : dle dohodyNástup : možný ihned Směnnost : 3-sm provozKontakt : tel. 773 447 447, e-mail prace gasl.cz.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost