Manipulační dělník/dělnice ve výrobě - operátor výroby (práce v Constelliu Děčín)
AFC Servis DC a.s.
Děčín, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Ústecká č.p. 751 / 37, Děčín V-Rozbělesy, 405 02 Děčín 2NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.Náplň práce : pomocné práce u obsluhy hrotovačích strojů, napínaček, lisů a tažných strojů, balení polotovarů - všechna tato práce je prováděna pod dohledem již zkušeného a zapracovaného pracovníka.

Po absolvování školení pracovník získá oprávnění k používání jeřábu dálkově ovládáného. Před nástupem se pracovník seznamuje s prostředím a chodem ve výrobních halách.

Požadavek vůči uchazeči : zodpovědný přístup k práci, dodržování pravidel BOZP, spolehlivost, pravidelná docházka do zaměstnáníPo zapracování možnost přestupu do kmenového pracovního poměru.

Nabízíme : Příspěvek na stravování, týden dovolené navícKontaktní osoba : Anna Moravcová, první kontakt telefonicky na č.

602 166 412, volat po - pá, 7 : 00 až 15 : 00 ), e-mailem : a.moravcova afcservisdc.cz, nebo osobně na výše uvedené adrese, přinést s sebou životopis!

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost