MANIPULANT / MANIPULANTKA - šicí dílna + LOGISTIK / LOGISTIČKA EXPEDIC - expediční sklad
Sněžka, výrobní družstvo Náchod
Náchod, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.12.2020) s možností prodloužení, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned. Kvalifikační požadavky : min.

základní vzdělání, schopnost komunikace, oprávnění pro řízení vysokozdvižného vozíku, znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, internet).

Popis pracovní činnosti : "v závorce je uvedeno, kdo zodpovídá - dle rozdělení vedoucí expedičního skladu" - používání vysílaček za účelem komunikace (šicí dílna),- příprava nakládek ve spolupráci s logistikem expedic (expediční),- uložení hotových výrobků do určeného prostoru (expediční),- udržování pořádku a přehlednosti v prostorech expedičního skladu (expediční),- nakládání a vykládání kamionu s hotovými výrobky a obalovým materiálem (všichni),- navážení polotovarů z výsekové na šicí dílny (šicí dílna),- navážení fasování z hlavního skladu (šicí dílna),- navážení obalů na šicí dílny, včetně přípravy na mytí (šicí dílna),- udržování pořádku na skladě obalů (šicí dílna),- příprava obalů na vrácení k zákazníkovi - složení "Gitrboxu", apod.

šicí dílna),- odvoz hotových výrobků ze šicích dílen na expediční sklad (šicí dílna),- odvoz odpadu ze šicích dílen (šicí dílna),- příprava beden s externím scrapem ke kontrole - rozhození a rovnání (šicí dílna),- odvoz scrapu na rampu ke kontejneru (šicí dílna),- zastupuje v nepřítomnosti manipulanta z jiného oddělení - zástup určí vedoucí expedičního skladu.

Zaměstnavatel nabízí : podnikové stravování, příspěvek na dopravu do zaměstnání. Kontakt - Ing. Odl Daniel, tel. : použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář nebo osobně na adrese Jugoslávská 260, Náchod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost