Elektromontér
Kariéra s.r.o.
Praha
před 3 dny
source : Hitprace

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, který se zabývá dopravním průmyslem, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektromontér.

Elektromontéři pracují na stavbách ve větších či menších skupinách. Je to práce zajímavá, nabízející profesní růst. Firma se pracovníkům na montáži snaží vždy vytvořit dobré pracovní i mimopracovní podmínky.

Zda je člověk zařazen do skupiny pracující více v Čechách či více v zahraničí, záleží na vzájemné dohodě.

Požadujeme :

dokončené SOU, SŠ vzdělání v oboru elektro

trestní bezúhonnost

zodpovědný přístup k práci

Nabízíme :

Jistota zaměstnání v zavedené společnosti

Příjemný přátelský tým

Prostor pro vlastní rozvoj a kreativitu

5 týdnů dovolené

13. plat podle výsledků společnosti

Jazykové kurzy

Příspěvek na životní a penzijní připojištění

Příspěvek na MultiSport kartu

Další benefity, které jsou pevnou součástí silné sociální politiky

Termín nástupu : Ihned / dle dohody

Místo pracoviště : Praha 8

Praha 8

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail kariera03 karierasro.cz a uvádějte značku 31520 / EM / TAR.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem 12 a 21 č.

101 / 2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.

12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.