Konstruktér jemné mechaniky
KROB SCANNERS s.r.o.
Modlany, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Požadavky : - návrhy mechanických dílů a vývoj automatů na třídění kuliček do ložisek,- účast při výrobě prototypů, jejich testování a zavedení do sériové výroby,- tvorba a úprava technické dokumentace,- realizace nových návrhů v 3D CAD systému- zkušenosti s jemnou mechanikou a průmyslovou automatizací výhodou,- nadšení a zálibu v konstruování, schopnost týmové spolupráce- řidičské oprávnění sk.

B a jazykové znalosti AJ, nebo NJ výhodouNabízíme : - dobré finanční ohodnocení a projektové bonusy,- příjemné pracovní prostředí v novém firemním areálu,- 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna,- závodní stravování s příspěvkem zaměstnavateleNástup možný ihnedV případě zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat na : Mob.

725 119 190Email : vit krob-basc.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost