Technolog/technoložka elektro - teplárna
Synthesia, a.s.
Pardubice
před 6 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce PardubiceNáplň práce : - Příprava technologických postupů pro zajišťování elektrozařízení na rozvodnách VN a NN vlastních spotřeb teplárny - Určování výběru technologických postupů k řešení problémů- Vedení technické dokumentace- Vypracovávání podkladů pro opravy zařízení- Příprava podkladů pro revize elektrozařízení- Spolupráce při přípravě a provádění oprav elektrozařízení s oddělením údržbyPožadujeme : - Min.

SŠ vzdělání elektro zaměření, výhodou specializace na energetická zařízení vyhl. 50 6 VN, NN, hromosvody- Min. 2 roky praxe v oboru, praxe v energetických provozech výhodou- Komunikativnost, flexibilitu, psychickou odolnost, odpovědnost, vysokou míru samostatnosti a - odpovědnosti při realizaci firemních cílů- Dobrý zdravotní stav- Dobrá znalost práce na PC- Řidičský průkaz sk.

BNabízíme- jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti- vysoký podíl kmenových zaměstnanců (100 %)- teplé obědy za 19 Kč (v ceně : hlavní jídlo, polévka, dezert / salát)- 5 týdnů dovolené- příspěvek na penzijní připojištění až do 800 Kč / měsíc- Cafeterie ve výši 5.

000 Kč / rok na benefity z široké nabídky dle vlastní volby- zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké- zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty- zvýhodněné ceny produktů skupiny AGROFERT, a.

s.- zaměstnanecké akce a další atraktivní benefity- možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)První kontakt e-mailem, telefonicky (07 : 00-15 : 00) nebo osobně - Synthesia, a.

s. - Personální oddělení, každá středa od 08 : 00.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost