IT PODPORA - JUNIOR
AC Jobs
Blansko
před 6 dny

Zabýváte se řešením problémů? Zajímá vás IT a rádi byste získali více zkušeností? Pošlete nám vaše CV a přijďte s námi pracovat a společně růst.

Jsme mezinárodní společnost v Brně. Každého zaměstnance vnímáme jako individuální osobnost. Zaměřujeme se především na jeho neustálý rozvoj a kariérní postup jak v České Republice, tak i v nejrůznějších zemích světa.

Hledáme IT bystrého kandidáta, který bude poskytovat technickou podporu našim interním zákazníkům.

Pracovní náplň

  • Řízení fronty tiketů.
  • Řešení nahlášených problémů.
  • Zpracování požadavků zákazníka.
  • Monitorování infrastruktury.
  • Co požadujeme?

  • Nadšení pro IT a základní přehled.
  • Zkušenosti s prací v excelu.
  • Komunikace v angličtině.
  • Schopnost se rychle učit a ochota učit se nové věci.
  • Zodpovědnost a samostatnost.
  • Proaktivní přístup.
  • Orientace na zákazníka.
  • Týmový hráč.
  • Časová flexibilita - směnný provoz.
  • Co nabízíme?

  • Nadprůměrný plat s bonusovým systémem.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Jazykové kursy.
  • Rozsáhlé možnosti vzdělávání, certifikátů.
  • Možnost profesního růstu.
  • Mobilní telefon dle vlastního výběru.
  • Notebook.
  • Step 2