ostraha prodejny Lidl
BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s.
Staré Město, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Náplň práce : pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku i osob, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost, max.

12-ti hod. směny, nepravidelný prac. fond (40 hod.) dle požadavku managera.Požadujeme : základy práce na PC pro kamerový systém, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, výpis z RT, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, věk nad 18 let, praxe a certifikát strážného výhodou - ne podmínkou.

Nabízíme : práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP se zaručenou pravidelnou mzdou, pomoc při zajištění certifikátu strážného, odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu.

Nástup možný IHNED.Vhodné také pro osoby s OZZ, ivaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.Kontakt telefonicky Po-Pá 9.

00 - 16.00 hod., tel. 737 087 145 - Lenka Hanušová, nebo na e-mail : nabor.centrum bohemiamarten.cz.Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky nebo e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost